4565*

יש לך על מי לבנות

קבוצת פדלון הינה קבוצת בנייה יזמית מקבוצות הנדל"ן הפרטיות המובילות בישראל. לקבוצה זרוע קבלנית מהוותיקות בארץ, בעלת סיווג קבלני בלתי מוגבל המאפשר לה שליטה על איכות הפרויקט משלב הייזום ועד גמר הביצוע. החברה מתמחה בבנייה הנדסית, בנייה ציבורית ופרטית, יזמות וניהול נכסים.

הפרויקטים שלנו

לחברת הביצוע ניסיון של כ-50 שנים.

הפרויקטים של הקבוצה הינם בעלי מורכבות הנדסית גבוהה כדוגמת בתי חולים, הטפלות מים ושימור, וכן תליית בניין באוויר.

הקבוצה בונה פרויקטים למגורים לקבוצה היזמית "שפונדר פדלון" בלבד ומעבר לכך מתמקדת בפרויקטים במורכבות הנדסית גבוהה.

קבוצת פדלון

קבוצת פדלון, משפחה שורשית הנמנית על מלח הארץ של ענף הבניה. הקבוצה החלה את פעילותה בשנות ה- 70 על ידי מר הרצל פדלון. עם השנים לקחו בני הדור הממשיך, רועי ועידו פדלון, את המושכות לידיהם והצמיחו את הקבוצה לגבהים חדשים בתחום הביצוע והיזמות.

מדיה

כך הופכים מגורי סטודנטים ללהיט הנדל"ני החדש
מעונות סטודנטים הופכים להיות מוקד נדל"ני פופולרי לאחרונה. ההשקעה בהם נמוכה יחסית, ההשכרה נוחה והתשואה השוטפת כמעט ודאית, אך ההיצע עדיין נמוך.
בארץ בשונה משאר העולם, פתרונות מגורים המיועדים לסטודנטים עדיין מנותקים מקהל משקיעים ישראלי ונמצאים בבלעדיות של השחקנים הגדולים בשוק.
נשארים קרוב לבית
מי אמר שלקורונה אין יתרונות?
בעבר התפיסה הרווחת הייתה שמי שלא עובד בתל אביב מפסיד לקוחות או עסקים כי הוא לא נמצא ב"מרכז העניינים".
מדריך לנוסע בזמן

לא ירחק היום ומה שנדמה היה כמדע בדיוני ייהפך למציאות של ממש בסביבת המגורים והתעסוקה של כולנו – החל מפיתוחים טכנולוגים שמבטיחים בנייה מהירה, רובוטים שיבצעו עבורנו הסעות ועד רחפנים שיעבירו לנו חבילות דרך האוויר

50 גוונים של ירוק

הבניה הירוקה הולכת ומתפתחת בשנים האחרונות. לצד הבנה של גורמי תכנון והנדסה שמדובר בהכרח, בחברות הבניה מתחילים להבין שיש לבניה גם ערך שיווקי…

המומחיות שלנו

פדלון לבניה מתמחה בהנדסה מורכבת ובמסגרת כך בנתה מחלקות שונות פעילות בבתי חולים ברחבי הארץ.

פדלון לבניה בנתה בשנים האחרונות עשרות אלפי מ"ר של מלונות ומעונות סטודנטים. הקבוצה שמה דגש על מתן מוצר מוגמר ליזם, כולל אפשרות לריהוט הנכס.

פדלון לבניה מתמחה בבניית מתחמי משרדים ומסחר מהחדשניים והעדכניים ביותר בישראל, כולל התייחסות לנושא של בנייה ירוקה וחיסכון אנרגטי. שיטת המיני מקסי שהקבוצה פיתחה מתבססת על מודל משרדים בגדלים משתנים ברמת גמר מלא, מתוך מחשבה לחסוך ללקוחות הקצה זמן ועלויות נוספות.

כתובת משרדי החברה

בואו נדבר